Sadece Ayak Tenisi Oynuyorlar ve 5 Milyon Kazanıyorlar

Galatasaray para saçmaya devam ediyor. Öyle transfer hataları yaptılar ki sadece antrenmana çıkan ve ayak tenisi oynayan ,kadroya girme ihtimali dahi bulunmayan futbolculara milyonlar ödeniyor. İŞTE O OYUNCULAR

Sadece Ayak Tenisi Oynuyorlar ve 5 Milyon Kazanıyorlar
Sadece Ayak Tenisi Oynuyorlar ve 5 Milyon Kazanıyorlar Serkan

Kulüp bulmaları şstendi ama bulamadılar. Onlar da sözleşmelerinin gereğini yaptı ve antrenmanlara çıakrak milyonları cebe indiriyorlar.

Jem Paul Karacan, Endoğan Adili ve Umut Gündoğan, Florya’da ayak tenisi oynayarak keyifli zaman geçirip, para kazanmaya devam ediyorlar. Keyifleri yerinde..

 

Teknik Direktör Jan Olde Riekerink’in raporu doğrultusunda yönetimin göndermek istediği bu üç futbolcu gitmemekte direnmiş, hiçbir kulüple de görüşmemişlerdi.

 

Yönetimin para verip değerlendirmediği bu isimleri devre arasında yollama planı içinde olduğu biliniyor. Bu oyunculardan Endoğan Adili’nin 2019’a kadar sözleşmesi bulunuyor. Futbolcuya yıllık 400 bin euro net para ödeniyor. 2 sene daha Galatasaray ile sözleşmesi bulunan Jem Paul Karacan ise senelik 600 bin euro net ücret alıyor.

Galatasaray’ın 2 sene önce devre arasında Bucaspor’dan 1.6 milyon lira bonservis ücreti ödeyerek aldığı Umut Gündoğan’a ise bu sezon 1.5 milyon, önümüzdeki sezon için ise 1.8 milyon lira net para verilecek.

Bu futbolculara verilecek toplam para ise 5 milyon Türk Lirasını buluyor.

OYNATILMAYAN TRANSFERLER

Galatasaray’ın son döneminde gerçekleşen yanlış transfer politikasını Florya’da dün ortaya çıkan kare gayet iyi özetliyor. Sadece para kazanmak için tesislere gelen ve ayak tenisi oynayarak zaman geçiren futbolculara büyük paralar ödeniyor.

Bu futbolcular A takımla aynı saatlerde tesislerde antrenman yapmıyor. Çalışmalar ayrı bir sahada genelde öğle aralarına denk getiriliyor.

Galarasaray'da Umut Gündoğan Mancini döneminde, Endoğan Adili Prandelli döneminde ve Jem Paul Karacan Hamza Hamzaoğlu döneminde transfer edilmişti.

kaynak cumhuriyet

paul karacan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ