Sağlıklı Ve Güvenilir Tarım İçin Ufuk Tarım

İnsan sağlığı ve doğaya değer verme anlayışını temel felsefe olarak benimserken, ürettiği ve hizmete sunduğu ürün ve hizmetlerin sağlıklı ve güvenilir çizgisini hiç bozmadan ilerlemektedir.

Sağlıklı Ve Güvenilir Tarım İçin Ufuk Tarım
Sağlıklı Ve Güvenilir Tarım İçin Ufuk Tarım Seobaz

Kurulduğu 1998 yılından bu yana Kimyasal ve Organik Gübre ve bunun yanında bitkisel düzenleyici ve her nevi bitki besin ürünlerini Avrupa standartlarında üreterek tarım ekonomisine katkıda bulunan Ufuk Tarım, alanında en kaliteli ürünü en uygun fiyatlarda arz etmeyi ve pazarın öncüsü olmayı hedeflemektedir.

 

            Başlıca Agronom ve Agromix markalı ürünleriyle bu pazarda önemli bir oyuncu olduğunu gösteren Ufuk Tarım, uzman çalışanları, donanımlı ekipmanları ve titizlikle çalışan laboratuvar alanıyla hizmet kalitesini en üstte tutuyor.

 

            İnsan sağlığı ve doğaya değer verme anlayışını temel felsefe olarak benimserken, ürettiği ve hizmete sunduğu ürün ve hizmetlerin sağlıklı ve güvenilir çizgisini hiç bozmadan ilerlemektedir. Firmanın kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olan Halim Aydın ayrıca ‘bitki besinleri’ alanında doktora unvanıyla, hem kurumun eğitime ve donanıma önem verdiğinin bir göstergesi olurken, aynı zamanda kurumun ticari yapısının yanında akademik çalışmaların da yapılmasını sağlamaktadır.

 

            Ürünler, tamamiyle ambalajlı ve marka etiketli olarak paketlenip, büyük ölçekli profesyonel tarımla uğraşan kişilerin yanında, hobi olarak ilgilenen alıcılara da hitap etmektedir.

 

            Agronom markası adı altında farklı ihtiyaçları ve farklı amaçları karşılamak üzere üretilen gıda bitkisi ürünleri ve süs bitkisi ürünleri, firmaya ait kurumsal internet adresi olan ufuktarim.com adresinden incelenebilir, firma hakkında daha fazla ayrıntılı bilgiye ulaşılabilir, iletişime geçilebilir. Ayrıca online alışveriş hizmeti de sunulan siteden seçeceğiniz ürünleri sipariş verebilir, birkaç tıkla adresinize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ