SARAN: FENERBAHÇE NE İSTERSE ONU VERİRİM

Sadettin Saran Fenerbahçe'nin emrinde olduğunu bir kez daha söyledi. Aziz Yıldırım'ı eleştirmedi. Ama onu bir gölge gibi takip ettiği de aşikar

SARAN: FENERBAHÇE NE İSTERSE ONU VERİRİM
SARAN: FENERBAHÇE NE İSTERSE ONU VERİRİM Serkan

Yeni bir  televizyon akanalı kuran ve bu spor kanalı ile futbolla arasının iyi olduğunu gösteren Sadettin SaranAntalya İşadamları Derneği'nin bir otelde yapılan toplantıda konuştu.

ÖMNEMİ AÇIKLAMALAR YAPTI

Saran Fenerbahçe'yi unutmamış. Akılnda hala var. Ama Yıldırım'ın gölgesinde konuşulmak istemiyor.Bu konuya ilişkin bir soru üzerine Saran, "Fenerbahçe Spor Kulübü üyeliğinden ihraçla ilgili bir süreç yaşadık. Kazandım, itiraz ettiler. Sonuçta zaten saçma sapan suçlamalardı. Kulübüme geri döndüğüm için mesudum. Bugün kongre gündemde yok. İnşallah Fenerbahçe iyi futbol oynamaya başlayacak ve şampiyon olacak. Fenerbahçe'nin her zaman emrindeyim. Gerçek bir Fenerbahçeliyim Umarım hayırlı olur." diye konuştu.

Saran, "Aziz Yıldırım'ın karşısında Fenerbahçe'ye başkan adayı olursanız yönetiminizde kimleri görmek istersiniz?" şeklindeki soruyu, şöyle cevapladı

"İsimler üzerinde konuşmak doğru değil. Yönetime alacağım insanların her birinin Fenerbahçe başkanı olma hayalinin olmasını isterim. Bundan da rahatsız olmam. Koşullar ne olursa olsun iki dönem başkanlık yaparım. Fenerbahçe dışında güzel bir hayatım var. Fenerbahçe'ye bir şeyler vermek için geleceğim. Fark oluşturmak adına. Benim yanımda başkan olmak isteyenleri tehdit görmek yerine bu tür kişilerin yanımda olmasını isterim. Yönetime alacağım insanlar lafını esirgemeyen, kendine güvenen, Fenerbahçe sevdalısı insanlar olacak.

 

kayank habertürk

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ