Skechers’ın yeni marka elçisi Özge Ulusoy oldu

Amerikalı spor ayakkabı markası Skechers, başarılı işbirliklerine Türkiye’nin en güzel kadınlarından Özge Ulusoy ile devam ediyor. Kalitesiyle her zaman fark yaratan Ulusoy, işbirliğinin en büyük sebebinin spora olan düşkünlüğü olduğunu belirtiyor. Sporunu asla aksatmayan ve her zaman sağlığına dikkat eden Ulusoy, işbirliği için şöyle konuştu:

Skechers’ın yeni marka elçisi Özge Ulusoy oldu
Skechers’ın yeni marka elçisi Özge Ulusoy oldu vadi

Amerikalı spor ayakkabı markası Skechers, başarılı işbirliklerine Türkiye’nin en güzel kadınlarından Özge Ulusoy ile devam ediyor. Kalitesiyle her zaman fark yaratan Ulusoy, işbirliğinin en büyük sebebinin spora olan düşkünlüğü olduğunu belirtiyor. Sporunu asla aksatmayan ve her zaman sağlığına dikkat eden Ulusoy, işbirliği için şöyle konuştu:

 

Sonuna kadar büyük bir güvenle arkasında durabileceğim, gerçekten ayağımdan çıkartmak istemediğim bir marka ile işbirliği yaptım. Bu beni çok mutlu ediyor. Spor hayatımın bir parçası ve hemen hemen tüm günlerim koşturmakla geçiyor, Skechers da benim hayatımı kolaylaştırıyor. Ayakkabının rahatlığı, sağlamlığı ve taban yapısı benim için çok önemli Skechers’ı gerçekten ailece giyiyoruz”

 

Skechers Türkiye Distrübütörü Olka Spor Genel Müdürü Yasin Kavşak ise Özge Ulusoy işbirliği ile ilgili olarak; Spora ve sağlıklı yaşama verdiği destekle bilinen Özge Ulusoy, ülkemiz için önemli bir rol model. Bizim en büyük hedefimiz insanların hayatına sporu entegre etmek ve sporu günlük yaşamın bir parçası haline getirmek. Bu yüzden seçtiğimiz marka elçilerinin verdiği mesajların bizim felsefemizle uyumlu olması gerekiyor. Özge Ulusoy da bunun için en doğru isimlerden biri, birlikte büyük işler başaracağımıza inanıyoruz. dedi.

 

Türkiye’deki beşinci yılını tamamlayarak 7’den 70’e kullanıcılarının vazgeçilmezi olan Skechers, sportif ve karizmatik marka elçileriyle işbirliklerine devam edecek.

 

Skechers hakkında:

Amerika’da günlük giyim ve çocuk kategorilerinde açık ara pazar lideri olan Skechers, spor ayakkabı kategorisinde de Amerika’nın en popüler markalarından biri. 1992 yılında tüketiciler ile buluşan marka, fonksiyonellik ve tasarımı bir araya getiren ürünleriyle dünya çapında bir ayakkabı fenomeni haline geldi. Özellikle yürüyüş ve koşu ayakkabı modelleri odağında farklılaşan Skechers, sunduğu konfor ve tasarımlarla yepyeni bir dönem başlattı. Britney Spears, Christina Aguilera, The Black Eyed Peas, Robert Downey Jr., Rob Lowe gibi isimlerin marka yüzü olduğu Skechers, bugün 190’dan fazla ülkede yer alıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.