Son 5 Hafta Neler Olacak?

Son 5 Hafta Neler Olacak?

 Son 5 Hafta Neler Olacak?
 Son 5 Hafta Neler Olacak? vadi

Bu sezon istediklerini elde edemeyen ve zirveye yönelik umutlarını kaybeden Fenerbahçe’de, liglerin bitimine 5 hafta kala sakatlıklar peş peşe yaşanmaya devam ediyor. Son haftalarda takımdan ayrılan Isla ve Max Kruse ile güç kaybeden, hafta başında ise Miha Zajc tarafından FIFA’ya şikayet edilen Fenerbahçe, Zajc’in ailevi sebepleri bahane göstererek ülkesine dönmesi sonrası, kadroda sorun yaşamaya başladı. Bunlar yetmezmiş gibi ardı sıra gelen sakatlıklar ise bu duruma tuz biber oldu. Fenerbahçe’de sakatlıklar düşündürüyor ve can sıkmaya devam ediyor.

 

 

 

Takım Revire Dönmüş Durumda

 

 

Fenerbahçe bu sezon sakatlıklar sebebi ile futbolculardan istediği verimi alabilmiş değil. Sezon başından bu yana pek çok futbolcusu sakatlık sebebi ile haftalarca takımdan ayrı kalan Fenerbahçe, birçok oyuncusundan faydalanamadı. Son haftalarda Tolga Ciğerci, Mehmet Ekici ve Falette gibi yıldızların ağır sakatlıklar yaşamış olması, Fenerbahçe’de takımın revire dönmesine sebep oldu. Takımdan ayrılan futbolcular da eklenince, kadronun yarısından faydalanamayan teknik heyet, bu konuda büyük sıkıntılar yaşıyor.

 

 

 

 

 Ligde son 5 haftaya girilen virajda, takımdaki eksikler, cezalılar ve sakatlar teknik heyetin adeta belini büktü. Savunmada Falette’ten yoksun kalacak olan Fenerbahçe’de, bu haftadan itibaren sezona giriş yapılan kadronun yarısı, adeta buhar olup uçtu gitti. Isla, Kruse, Zajc, Falette, Mehmet Ekici, Tolga Ciğerci, Alper Potuk, Garry Rodrigues, Sadık Çiftpınar takımdaki yerlerini alamayacaklar. Isla ve Kruse’nin takımdan tamamen ayrıldığına ek bir parantez açarak, diğer oyuncuların sakatlıklar sebebi ile forma giyemeyeceğini belirtelim.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.