SOSYAL MEDYA GURUSU SOMEYO EZBERLERİ BOZDU

Sosyal medya yönetiminde ezberler bozuldu. Yüksek bütçeler ayırmak, büyük paralar harcamak sona erdi. SOMEYO, profesyonel sosyal medya yönetiminde tabuları yıktı.

SOSYAL MEDYA GURUSU SOMEYO EZBERLERİ BOZDU
SOSYAL MEDYA GURUSU SOMEYO EZBERLERİ BOZDU vadi

 

 

 

Sosyal medya yönetiminde ezberler bozuldu. Yüksek bütçeler ayırmak, büyük paralar harcamak sona erdi. SOMEYO, profesyonel sosyal medya yönetiminde tabuları yıktı.

 

İki başarılı işkadını Entegreişler’in kurucusu Dr. Yasemin Öngören ve Hayal Tepe tarafından kurulan SOMEYO; KOBİ’lere özel, küçük ve orta ölçekli şirketlerin profesyonel sosyal medya yönetim hizmeti alması için kolları sıvadı. Uzman bir ekipten oluşan SOMEYO, sosyal medya yönetiminde imkansızı başardı ve hizmet paketini 99 TL’ye kadar indirdi.

 

Sosyal medya bugün, şirketlerin müşterilerine en hızlı ve etkin şekilde ulaşmasını sağlayan kanallardan biri. Büyük küçük tüm şirket ve markaların sosyal medyada yer almaları artık kaçınılmaz. Ancak her şirket profesyonel hizmet alamıyor; ajanslara verilen yüksek bedellerden kaçınıyor, büyük bütçeler ayıramıyor. SOMEYO, şirketlerin beklentilerine uygun, minimum bütçe maksimum erişim isteyenler için paket fiyatlarını 99 TL’den başlayan bütçelerden oluşturdu.

 

İMKANSIZI BAŞARDI, FİYATLARI 99 TL’YE İNDİRDİ

 

Sosyal medyada irili ufaklı işletmelerin de yer alabilmesi için çalışan SOMEYO, öncelikli olarak KOBİ’lerin beklentilerine odaklandı. Şirket veya markaların sosyal medyada müşterilerine erişebilmesini sağlayan SOMEYO, profesyonel ekibiyle yönettiği sosyal medya hizmetini uygun paket fiyatlarıyla şirketlere sunuyor.

Online hizmet veren someyo.com’dan; Facebook, Instagram, Twitter ve Linkedin hesaplarının yönetilmesini içeren paketleri satın almak ve sosyal medya tanıtımını internet reklamlarıyla desteklemek mümkün.

SOMEYO, kurumsal iletişim ve pazarlama&satış alanlarında profesyonel deneyimleriyle bir araya gelen iki başarılı işkadını tarafından kuruldu. Dr. Yasemin Öngören ve Hayal Tepe’nin yönetiminde hizmet veren SOMEYO, profesyonel sosyal medya uzmanlarından oluşan bir ekibe sahip.

 

SEKTÖR PROFESYONELLEŞECEK

 

SOMEYO Kurucu Ortağı Dr. Yasemin Öngören, iletişim profesyonelleri olarak sosyal medya dünyasının doğru yönetilmesi için çalıştıklarını ifade ederek, “Bu hizmeti, sektörün gelişimi için görev biliyoruz. Biz ve bizim gibi sektöre yön veren isimlerin, iş etiği gereği hizmetlerini şekillendirmeleri gerektiğini düşünüyorum. SOMEYO, sosyal medya dünyasını gereksiz bilgilerden arındırarak doğru yönetilmesini de sağlayacak. SOMEYO, sosyal medyadaki paylaşımların çıtasını yükseltecek, böylece sektörün profesyonelleşmesine de destek olacak” diye konuştu.

 

ZOR OLANI BAŞARDIK

 

SOMEYO Kurucu Ortağı Hayal Tepe ise, SOMEYO ile KOBİ’lere sosyal medyada rekabet etme gücü sunduklarını söyledi. Büyük şirketlerin, sosyal medya uzmanlarını kendi bünyelerinde çalıştırabildiklerini veya ajanslarla işbirliğine gittiklerini anlatan Tepe, “Orta ve küçük ölçekli şirketlerin de profesyonel hizmet almaya ihtiyaçları var. Doğru hedef kitleye doğru stratejilerle odaklanarak çok daha uygun fiyatlarla ulaşabileceğimizi biliyoruz. Bu inancımızla hizmetlerimizi 99 TL gibi uygun rakamlarla sunuyoruz. Bu ilk bakışta mümkün gibi görünmese de, online sisteme başarılı bir şekilde entegre olan ülkemizde bunu başarabilmek hiç de zor değil” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.