Spor Salonlarında Kalori Yerine Güven Kaybediyoruz

Dünyada yaklaşık yetmiş milyar dolarlık büyüme yaşayan Fitness Sektörü, Türkiye pazarında yılda yüzde beş büyüme kaydederken, üyelerini mağdur eden spor salonları nedeniyle güven kaybediyor.

Spor Salonlarında Kalori Yerine Güven Kaybediyoruz
Spor Salonlarında Kalori Yerine Güven Kaybediyoruz vadi

Dünyada yaklaşık yetmiş milyar dolarlık büyüme yaşayan Fitness Sektörü, Türkiye pazarında yılda yüzde beş büyüme kaydederken, üyelerini mağdur eden spor salonları nedeniyle güven kaybediyor.

 

Izmir Folkart Towers, Mistral Tower, Bostanlı Vapur İskelesi, Gaziemir ve Alaçatı Clubbaba’da bulunan Carrera Fitness & SPA İstanbul’da Kempinski Astoria AVM’den sonra Kempinski Bellevue Residence’da açılıyor. Çalışma hayatının rutininden kaçmak isteyenler için öncelikle, güvenilir spor merkezlerine ihtiyaç olduğunu söyleyen Carrera CEO’su Hüseyin Valentino Erikçi; “Önceliğimiz üye memnuniyeti ve sektörde kaybedilen güvenin kazanılmasıdır.

Erikçi; Türkiye pazarında bulunan 1.340 adet spor salonu ile yıllık ortalama %5 büyüme kaydeden Fitness sektörünün, büyümesine rağmen, Jatomi, Norse Life’in iflası ve Hillside Trio-Ataşehir gibi markaların kapanma süreçleri toplumda spor merkezleri ile ilgili olumsuz algı ve güven sorunu yarattığının altını çizdi.

Nüfusun 420 Bini Spor Salonlarına Gidiyor

Yetmişbeş milyonluk Türkiye nüfusunun yaklaşık dörtyüzyirmibini spor salonlarına gidiyor.

Kaliteli hizmet anlayışıyla ve şeffaf iletişim ile sektördeki güven sorununu aşacaklarını belirten Carrera CEO’su Hüseyin Valentino Erikçi; “Carrera efsanesini fitness sektörüne taşıdık çünkü kalitesi ile yıllar içinde araba, elektronik ve moda başta olmak üzere birçok alanda bu marka tutku haline gelmiştir. Biz bu tutkuyu rutinden kaçmak isteyen üyelerimize yaşatmak istiyoruz. İş hayatının ve büyük şehirlerin koşuşturması içinde rutinden kaçmak isteyenler için toplamda 30.000 m2’ye varan spor ve sosyal yaşam alanı yarattık, içerisinde son teknoloji fitness ekipmanlarından oluşan özel konsept odaları, basket ve tenis sahaları, çok konuşulacak wellness & spa alanları bulunan Carrera Fitness & SPA, üyelerimizin sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazanmaları için, rol model olacak ve her birinde ayrı başarı hikâyesi bulunan ödüllü spor hocalarımızı Carrera ailemize dahil ettik” diye konuştu.

 

 

 

Carrera Fitness Hakkında

Carrera efsanesi 1950 yılında Pan Amerikan Otobanı’nın Mexican bölümünde yapılan yarış kutlamasından sonra “Carrera Panemerica” ismini alarak doğmuş. 1954 yılında da Hans Herman’ın elde ettiği üçüncülüklerle bu başarı pistlere taşınmıştır. Yıllar içinde, araba ve moda başta olmak üzere bir çok alanda yer alan “Carrera” markası herkes için bir tutku haline gelmiştir.

Porsche Carrera’nın sesinden zevk almayacak bir araba tutkunu, Carrera gözlük ve saatlerini takip etmeyecek bir moda tutkununun olması Carrera’yı en heyecanlı markalardan biri yapmaktadır.

LT CARRERA FİTNESS SPA GÜZELLİK TURİZM SAĞLIK SAN. TİC. LTD ŞTİ olarak Izmir Folkart Towers, Mistral Tower, Bostanlı Vapur İskelesi, Gaziemir ve Alaçatı Clubbaba’da bulunan Carrera Fitness & SPA İstanbul’da Kempinski Astoria AVM’den sonra Kempinski Bellevue Residence’da açılıyor. Özel ve ödüllü spor hocalarıyla yapılan çalışmalar için toplamda 30.000 m2’ye varan spor ve sosyal yaşam alanı oluşturuldu. Son teknoloji fitness ekipmanlarından oluşan özel konsept odaları, basket ve tenis sahaları, çok konuşulacak wellness & spa alanları bulunuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.