Spor ve beslenmenin usta yazarları D&R’da kitaplarını imzalıyor

Mart ayını sağlıklı ve zinde yaşam ayı ilan eden D&R, kitaplarıyla bu alanda yol gösteren yazarları imza ve söyleşilerde ağırlıyor. Ayhan Ercan, Doris Hofer, Ebru Şallı, Ece Vahapoğlu, İpek Ağaca Özger, Kamer Pierssens, Umay Villa, Ümit Aktaş hafta sonları D&R’larda sağlıklı yaşamın ipuçlarını paylaşıyor

Spor ve beslenmenin usta yazarları D&R’da kitaplarını imzalıyor
Spor ve beslenmenin usta yazarları D&R’da kitaplarını imzalıyor vadi

 

D&R “Sen&Hayat” sloganıyla D&R Mart ayını spor ve sağlık ayı ilan ediyor; baharı spor ve sağlık ürünlerinde indirimle ve kitapları binlerce satan sağlıklı yaşam yazarların imza ve söyleşileriyle karşılıyor.

 

Ebru Şallı yeni “4 Haftada Süper Yaz Vücudu” DVD’siyle D&R İstinye Park’ta!

Pilates ve spor denince akla ilk gelen isim Ebru Şallı, yeni bir DVD ile kadınlarla buluşuyor. Ebru Şallı dört haftada süper yaz vücuduna ulaşmayı sağlayacak “Ebru Şallı ile 4 Haftada” DVD’sini 19 Mart Pazar günü 15.00’te D&R İstinye Park’ta tanıtacak. Şallı, bir yaz vücudu için yapılması gereken egzersizlerle ilgili özel ipuçlarını da verecek.

 

Ebru Şallı yeni DVD’sini 25 Mart Cumartesi günü de D&R Suadiye’de imzalayacak.

 

Ece Vahapoğlu söyleşi ve imza günü D&R İstinye Park'ta

Spor ve sağlıklı yaşama verdiği önemle tanınan Ece Vahapoğlu, D&R İsinye Park’ta düzenlenecek söyleşide “60 Günde İdeal Vücut” ve “60 Tarifte İdeal Mutfak” kitaplarını anlatacak. Ece Vahapoğlu, doğru egzersiz ve sağlıklı beslenme ile yaşam tarzınızı değiştirmenin ipuçlarını paylaşacak, kitaplarını da imzalayacak.

 

Ece Vahapoğlu 18 Mart Cumartesi günü 15.00’te D&R İstinye Park’ta imza ve söyleşi etkinliğinde olacak.

 

Ümit Aktaş’ın ‘İlaçsız Yaşam’ imza ve söyleşisi D&R Zorlu’da

 

Bitkilerle tedavi alanında yüksek lisans yapan ilk Türk hekimlerinden biri Dr. Ümit Aktaş' Bağışıklık sistemini tabiattan gelen ilaç besinlerle ve probiyotiklerle her daim güçlü tutmakla mümkün olduğunu ve bağışıklık sistemi zayıflandığında ise doğal takviyelerle desteklemek gerektiğini ‘İlaçsız Yaşam’ kitabında anlatıyor. Ümit Aktaş 26 Mart Pazar günü 15.00’te hem kitabını imzalayacak hem ‘İlaçsız Yaşam’ kitabını anlatacak.

 

Ayhan Acar, “doğal süper gıdalar”ı D&R Marmara Forum’da anlatacak

Baharatçı, Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiricileri (TABDER) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Ercan, 18 Mart Cumartesi günü 15.00’te D&R Marmara Forum’da “Doğal Süper Gıdalar” kitabını imzalayacak, süper gıdalar hakkında söyleşiye katılacak.

 

Umay Villa D&R City’s Nişantaşı’nda

Pilates uzmanlık eğitimini Londra’da alan Umay Villa, ‘5 Günlük Detoks ile Yağlara Veda’ kitabının imza gününde 19 Mart Pazar günü D&R Nişantaşı City’s’de okurlarıyla buluşacak.

 

Squatgirl Doris Hofer, fitness etkinliği ile D&R’da

Squatgirl Doris Hofer 25 Mart Cumartesi günü İstinyepark AVM ve 26 Mart Pazar günü Akasya AVM’de ‘fitness etkinliği’ düzenleyecek; göbek ve bacak inceltme hareketlerini uygulamalı olarak gösterecek.

 

Kamer Pierssens D&R Marmara Forum’da

57 ve 59 yaşlarında iki kez Türkiye body fitness şampiyonu olan milli sporcu Kamer Pierssens, gündemde olan ‘62 Yaşındaki Genç Kız’ adlı kitabını 25 Mart Cumartesi günü 15.00’te D&R Marmara Forum’da imzalayacak.

 

İpek Ağaca Özger, D&R Zorlu’da

Uzman Diyetisyen İpek Ağaca Özger, 25 Mart Cumartesi günü 15.00’te daha sağlıklı ve neşeli bir hayat için diyetinizi renklendirecek bilgileri kaleme aldığı ‘Renklerle Diyet’ kitabını imzalayacak. İpek Ağaca Özer, düzenlenecek söyleşide hangi renk besinin neye iyi geldiğini de anlatacak

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.