Star Wars Oyunlarıyla Maceranın Doruk Noktasına Ulaşın

​Star Wars oyunları diğer bir adıyla olan yıldız savaşları ilk çıktığı yıldan bu yana yaklaşık olacak 40 senelik bir geçmişse sahiptir.

Star Wars Oyunlarıyla Maceranın Doruk Noktasına Ulaşın
Star Wars Oyunlarıyla Maceranın Doruk Noktasına Ulaşın Seobaz

Star Wars oyunları diğer bir adıyla olan yıldız savaşları ilk çıktığı yıldan bu yana yaklaşık olacak 40 senelik bir geçmişse sahiptir. Bu gün bu yapıt artık ne film olarak ve de oyun olarak hafızalardadır. Tamamıyla bir yaşam biçimi içerisinde yer almaktadır. Artık bir marka haline gelmiş bir yapıttır. Çünkü filmleri ile halk karşısına çıkarılmış olan Star Wars ardından gelen oyunları ile oyuncakları ile daha sayamadığımız pek çok türlü çeşitleri ile halkın kafalarına iyice kazınmıştır.

 Yapımcıların bu saydıklarımız dışında çizgi romanları figürleri çıkartmış olmaları, sonrasında eşyalarını ve kıyafetlerini dahi çıkartmış olmaları sadece bir yapıt değil artık bir yaşam tarzı ve bu yapım içinde yaşayacak kadar ileriye gitmelerini göstermektedir.

Star Wars Oyunları, dediğimiz gibi diğer adıyla yıldız savaşları bir uzay oyunundan ibaredir. Uzaylı karakterler ile uzay araçları ile yeni bölgeler keşif etmek, yeni bölgeler savaşarak bölgeler ele geçirmek gibi oyunlarıyla Star Wars  sevenlerin karşısına çıkmaktadır. Bu alanda oyun dünyasında sayılamayacak kadar oyun türü bulunmaktadır.

Bir uzay çağını konu edinen Star Wars serüveni biraz da ileri bilim kurgu olaylarından bağlantı yapıldığından olsa gerek oldukça çok tutulmuştur. Zaten savaş oyunları denilince akan suların durduğu oyun dünyasında bu kadar gerçekçi ve grafik olarak mükemmel ve kurgu akışının da iyi olduğu bir oyun görmek ben alışık olduğumuz bir durum değil.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ