“TARAFTARIN DESTEĞİ BİZİM İÇİN GÜÇ KAYNAĞI”

Antalyaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Bora Terzioğlu, 19 Mart Pazar günü saat 19.00’da Antalya Stadyumu’nda oynanacak maç öncesi taraftardan destek istedi.

“TARAFTARIN DESTEĞİ BİZİM İÇİN GÜÇ KAYNAĞI”
“TARAFTARIN DESTEĞİ BİZİM İÇİN GÜÇ KAYNAĞI” vadi

Antalyaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Bora Terzioğlu

 

Antalyaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Bora Terzioğlu, 19 Mart Pazar günü saat 19.00’da Antalya Stadyumu’nda oynanacak maç öncesi taraftardan destek istedi.

 

Lige iyi bir başlangıç yapamadıklarını ve ilk 8 haftayı 3 puanla tamamladıklarını hatırlatan Bora Terzioğlu, “Zaman içerisinde yönetim, teknik heyet, futbolcu, çalışanlarımız ve bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımızın birlik beraberlik çerçevesinde hareket etmeleri sonucu kenetlendik ve an itibarıyla 38 puanla 6. sıraya yerleştik” dedi.

UCUZ BİLET AÇIKLAMASI

Spor Toto Süper Ligi’n bitmesine 10 hafta kaldığını ve 6 maçı da iç sahada oynayacaklarını söyleyen Bora Terzioğlu, “İstedik ki son 6 iç saha maçımızı 33 bin taraftarımızla stadımızda beraber olacağı ortamda oynayalım. Buradan hareketle yönetim olarak, Pazar günü oynayacağımız Antalyaspor-Beşiktaş maçının bilet fiyatlarını 10 TL, 20 TL ve 40 TL olarak belirledik. Yapılan çalışmaların, karşılık bulmasından ötürü sevinçliyiz” dedi.

“33 BİN KİŞİLİK BU STADI DOLDURALIM”

Pazartesi günü satışa sunulan biletlerin şu saat itibariyle 9.100 adetinin satılmış olması, 12.838 kombine sahibinin olması yani toplamda 21.938 taraftarımızın statta yerini alacak olmasından dolayı da mutlu olduklarını da dile getiren Terzioğlu, “Bilet fiyatları düzenlemesi tamamen taraftarlarımızın stadı doldurması, birlik ve beraberliğimiz amacına yöneliktir. 33 bin taraftarımızı Antalyasporumuzu destekler şekilde görmek içindir. Centilmence takımımızı destekleyen ateşli taraftarımızı tribüne destek için bekliyor olacağız” şeklinde konuştu.

“GÜN, BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE DESTEKLEME GÜNÜDÜR”

Futbol Disiplin Kurulu Talimatı’nın aynı seyir kalitesinde fiyat uygulamalarını da düzenlediğinin altını çizen Terzioğlu “Buna göre misafir takım bilet fiyatları aynı seyir kalitesindeki, sizler için belirlediğimiz kale arkası tribün bilet ücretlerinin en çok % 30 fazlası olabiliyor. Kombine bilet alan taraftarlarımız; sizlerin Antalyasporumuza desteği için ayrıca teşekkür ediyoruz. Gün, birlik beraberlik içinde takımımızı destekleme günüdür” dedi.

“TARAFTAR DESTEĞİ, YENİ BAŞARILAR GETİRECEK”

19 Mart Pazar günü oynanacak Beşiktaş maçı başta olmak üzere kırmızı-beyazlı ekibin iç sahada oynayacağı diğer 5 maçta da stadyumun taraftarlarla dolmasının en büyük beklentileri olduğunu hatırlatan Terzioğlu şöyle devam etti: “Gelinen aşama itibariyle her biri final niteliğindeki maçlarımızda sizlerin desteği, takımızın başarılarına yenilerinin eklemesi için güç kaynağı olacaktır.”

FOTO ALTI:
Antalyaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Bora Terzioğlu:

“Yönetim, teknik ekip, futbolcular, çalışanlar ve her daim yanımızda olan taraftarlarımızla birlikte bugüne kadar maçlarımıza gelemeyen taraftarlarımıza seslenmek istiyoruz. Biz inandık… Siz de inanın… Bizim için bu enerjiyi yayın…”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.