Tek Link İle Film İndirmeye Başlayın

Yeşilçam’ın çöküşü, 1990’larda yönetmenlerin düşük bütçelerle, istedikleri gibi çekememeleri ile başlar. Fakat en önemlisi de yardımcı yönetmenlerin olması zorunluluğudur.

Tek Link İle Film İndirmeye Başlayın
Tek Link İle Film İndirmeye Başlayın ahmetsatin

Yeşilçam’ın çöküşü, 1990’larda yönetmenlerin düşük bütçelerle, istedikleri gibi çekememeleri ile başlar. Fakat en önemlisi de yardımcı yönetmenlerin olması zorunluluğudur. Yeşilçam’ın eleştirilen yönlerinin başında stüdyo sistemi ve seyirci için film çekmek amacı güdülmesidir. Tek amaçları daha çok film çekmek konusunun, anlatılmak istenenin önemi değildi. İnsanlar yeter ki izlesin başka bir bakış açısı yoktu. Hep kalıplaşmış teknikler, senaryolar…

Ama gelişen çağla birlikte sinema sektöründe de önemli adımlar atıldı. Artık yönetmenler kendi içsel dünyalarını ve ülkenin toplumsal, siyasal ve ekonomik vs. alanları topluma göstere bilmesi için bir ifade aracı haline geldi. Bu da topluma hitaptı yeni bir kuşak oluşumunun başlangıcıydı belki de… Zamanla bağımsız filmler de önemli bir finans kaynağı bulmaya başlamıştı. Bu da sinema sektörünü bağımsız film üretmek hususunda önemli bir teşvik sunuyordu. Bizim için en önemli sorunlar filmlerimizi yabancı piyasaya sunamamamızdı.

Dış piyasada hiçbir statümüz yoktu. Tek çaremiz Türkiye ‘deki sinema profesyonellerinin ikili ya da üçlü ortak yapımlar sayesinde başka ülke sinemacılarının pratikleri ile tanışması ve sinemalarında kullandıkları tekniklerden yararlanmaktı. Şimdi ise böyle bir sorunla karşılaşmamış en az orana indi. Birçok film indirme linklerine girerek kolaylıkla filmlere ulaşabiliyoruz. Bunlar; film indir, Hızlı film indir ve Tek link film indir gibi. Artık daha güzel ve daha kendine özgü filmler yapabileceğiz ve dış piyasaya bunları güzel fiyatlarla sunabileceğiz. Bu da bizim sinema konusunda da daha modern ve gelişmiş bir ülke olduğumuzun göstergesi haline gelecek. Peki bu yeterli olacak mı? Sadece sinema konusunda değil aslında ülkemizi tanınması gerek kültürüyle gerekse güzel coğrafyamızla ama sadece sinema sektöründe değil sağlık, eğitim, üretim alanlarında da yeterli özveriyi göstermemiz gerekmektedir. Sinemacılıkta önemli olan senaryodur. Daha özgü daha enteresan farklı filmler çekmeye başladığımızda işte o zaman Türkiye tek başına bir marka haline gelebilir. Bu da birçok alanda bize iş imkanı sağlayacaktır. Gerek ekran önü gerekse ekran dışında, sinema salonların da oyunculuk anlamında birçok insana ihtiyaç duyulması insanların bu mesleklere yönelmesini sağlayacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ