Teknolojideki Kusursuzluk

Apple her geçen gün bünyesine kattığı yeniliklerle gerek telefonlarda gerekse iPad ürünlerinde teknoloji konusunda bizlere mükemmel ürünler sunmaktadır.

Teknolojideki Kusursuzluk
Teknolojideki Kusursuzluk Seobaz

Apple her geçen gün bünyesine kattığı yeniliklerle gerek telefonlarda gerekse iPad ürünlerinde teknoloji konusunda bizlere mükemmel ürünler sunmaktadır. Eğer iPhone kullanıcısıysanız aşağıda vereceğimiz bazı püf noktaları uygulayarak, telefonunuza başka açıdan bakma şansına sahip olacaksınız.

 

  • Telefonun kulaklığıyla, kamera modundayken kulaklığın ses açma kapatma tuşlarıyla fotoğraf çekebilirsiniz. Ya da yine kamera modundayken, telefonun ses açma kapatma tuşlarını kullanarak fotoğraf çekebiliyorsunuz.
  • Capslock tuşunu faal hale getirmek için shift tuşuna çift tıklamanız yeterlidir.
  • İnternette gördüğünüz bir resmi kaydetmek için, resmin üstünde parmağınızı basılı tutmanız yeterli olacaktır.
  • Telefonunuzu uçak moduna alarak daha hızlı şarj edilmesini sağlayabilirsiniz.
  • İstemediğiniz kişilerin sizi rahatsız etmesini istemiyorsanız, artık onları kara listeye ekleyebileceksiniz. Ayarlar>telefon>engellenenler şeklinde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Daha önce kullanılan sürümlerde uygulama bazında veri kısıtlaması bulunmuyordu. Yeni kullanılan sürümlerde ise, sadece istenilen uygulamanın veri harcaması sağlanabiliyor. Bu da hücresel verinin tasarruflu kullanılmasını sağlamaktadır.
  • iPad Ayarlar menüsünden şifre oluşturabileceğiniz gibi, parmak izinizi kullanarak da parolanızı aktif hale getirebiliyorsunuz.
  • Mesajlarınızın geliş gidiş saatlerini takip etmek artık mümkün. Bunun için mesajların üzerine parmağınızı dokundurarak sola doğru kaydırarak mesajların kaçta geldiğini görebilirsiniz.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ