Tekstil Alanında Verilen Hizmet

Tekstil kumaşların narin dokularının zedelenmeden piyasaya sürülmesi için çaba sarf etmektedir. Ancak üretimde yer alan defolu mallar kumaşın kalitesini düşürerek fiyatını en aza indirmektedir.

Tekstil Alanında Verilen Hizmet
Tekstil Alanında Verilen Hizmet vadi

 

Tekstil kumaşların narin dokularının zedelenmeden piyasaya sürülmesi için çaba sarf etmektedir. Ancak üretimde yer alan defolu mallar kumaşın kalitesini düşürerek fiyatını en aza indirmektedir. Bu durum içinde kalmak istemeyen tekstilciler için görünmeyen hataları ve kumaşın bu hataya düşme sebebini öğrenebilecekleri cihazlar kullanabilirler. Videoskop adı altında birleşen tüm cihazlar hataya sebep olan makinayı tanıyabilir ve nerede kusur işlediğini ölçebilir. Görülemeyen makine kusurları için makinanın her bir ayrıntısı üzerinde durabileceğiniz cihaz ayrıntıları makinanın işleyişini tamamen resmederek size yansıtacaktır. Resimler renkli olacağından bağlantılar ve sızıntı yeri anlaşılır nitelikte olacaktır. Mühendislerin ellerindeki büyük kolaylık olan cihazlar makine üretiminde bulunan fabrikalarda garantili üretim yapılmasını sağlamaktadır. İhraç edilen malların kontrolü bu şekilde yapılarak üreticiyi zor durumda bırakmadan ürününü satmasını sağlar.  

Matbaacılıkta Üretimdeki Kayıplara Makinalar Neden Olmaktadır

Matbaa sürekli işlemesi gereken bir fabrikadır. Seri üretimlerde makine çalışmasından çıkan sonuçlar aynı seri içinde hep aynı olacaktır. Bilemediğiniz ve göremediğiniz hataları bulmak için boroskop cihazını deneyebilirsiniz. Değişik modelleri ile değişebilen her arızayı görüntüleyecek olan seriler sektörde çabuk üretimi arttırmaktadır. Elektrik kaçağında her sistemin içine girebilen ve onarım sağlayacak olan cihazlar arızayı göstermektedir. Sanayi içinde, otomotiv sektöründe, endüstri alanlarında ve ne önemlisi tıp alanı içinde iyi sonuçlar alınmaktadır. Tıpta endoskop cihazları ile birçok hayat kurtarılmıştır. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.