Türkiye NERF Şampiyonası Başlıyor!

Türkiye’nin ilk NERF Şampiyonlarının seçileceği yarışlar 26 Mart’ta başlıyor. 26 Mart – 9 Nisan tarihleri arasında İzmir, Ankara ve İstanbul’da yapılacak ön elemelerin ardından finale katılma hakkı kazanan 600 NERF Ustası, 30 Nisan’da Türkiye NERF Şampiyonası’nın finalinde mücadele edecek. Türkiye’nin ilk NERF Şampiyonlarının belirleneceği yarışlar, festival havasında bir finale ev sahipliği yapacak. Spor, heyecan ve eğlence dolu NERF parkurlarından oluşan NERF Festival alanında düzenlenecek final coşkusuna, tüm çocuklar davetli!

Türkiye NERF Şampiyonası Başlıyor!
Türkiye NERF Şampiyonası Başlıyor! vadi

 

 

Dünya oyuncak devi Hasbro, Türkiye NERF Şampiyonasıyla ilk NERF şampiyonlarını seçiyor! 26 Mart – 9 Nisan tarihleri arasında İstanbul, İzmir ve Ankara’da gerçekleşecek seçmelerde, katılımcılar 6 farklı parkurda final için yarışacak. Finale katılmaya hak kazanan NERF Ustaları büyük finale yakışır bir festivalle, Türkiye’nin ilk NERF Şampiyonu olabilmek için mücadele edecek. Büyük küçük tüm NERF severlerin aileleriyle birlikte eğlencenin tadını ücretsiz olarak çıkarabileceği NERF festivali, spor, heyecan ve eğlenceyi bir araya getirerek NERF macerasını ikiye katlayacak.

 

Türkiye NERF Şampiyonası ilk elemeleri İzmir, Ankara ve İstanbul'da!

Türkiye NERF Şampiyonası’nın ilk elemeleri 26 Mart’ta İzmir Gaziemir Spor Salonunda gerçekleşecek. 8-9, 10-11 ve 12-14 yaş grupları arasında gerçekleşecek ön elemelerde başarılı olanlar Türkiye NERF Şampiyonası’nın finalinde mücadele etmeye hak kazanacak. NERF çılgınlığı 2 Nisan’da Ankara Gazi İhtisas Spor Salonu’nda finalistlerini aramaya devam edecek. Son olarak 9 Nisan’da İstanbul Metin Oktay Spor Salonu’nda gerçekleşecek son seçmelerin ardından, finale katılmaya hak kazanan 600 NERF ustası , İstanbul’daki heyecan ve sürprizlerle dolu finalde kozlarını paylaşacak. Seçimlerde ve büyük Türkiye finalinde yarışmacılardan en kısa sürede en çok puanı kazanmaları beklenecek. Tüm parkularda en çok puanı alan yarışmacılar içinden kendi yaş kategorisinde en kısa sürede parkurları tamamlayan ilk 3 kişi Türkiye’nin ilk NERF Şampiyonları olacak.

 

Tüm NERF Ustaları ve yakınları final günü NERF Festivaline davetli!

Türkiye NERF Şampiyonası festival havasında bir finale ev sahipliği yapacak. 30 Nisan’da İstanbul’da düzenlenecek olan final heyecanına tüm yarışmacılar aileleriyle ortak olabilecek. Final yarışının yanı sıra ikram alanları, Rodeo ile NERF Atışları Alanı, Dev Jenga ve Tırmanma Duvarı gibi birbirinden eğlenceli etkinlikler de katılımcıları festival alanında bekliyor olacak. Türkiye NERF Şampiyonası’nın finaline katılmaya hak kazananları ise 4 yeni parkur bekliyor. İl seçmelerindeki 6 parkura eklenecek yeni parkurlarla yarışarak kendi yaş kategorisinde en iyi dereceyi gösteren katılımcılar Türkiye’nin ilk NERF Şampiyonu olacak.

NERF’ün Şampiyona heyecanına ortak olmak ve yarışa katılmak isteyenler detaylar ve kayıt için www.nerfsampiyonasi.com adresini ziyaret edebilir. Ön elemeler için ilk başvurular 4 Mart’ta başlıyor.

 

Hasbro hakkında:

Dünya oyuncak devi Hasbro; 1984 yılından beri Türkiye’de, küçükten büyüğe herkesi gülümsetmek için çalışıyor. Markalı oyun ve oyuncak sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan Hasbro, ülkemizde Monopoly, Tabu, Jenga, Transformers, Spider-Man, Star Wars, Play-Doh, Playskool, 
My Little Pony, Littlest Pet Shop Minişler, Nerf gibi markalarıyla çok geniş bir tüketici yelpazesine ürünlerini ulaştırıyor.

Hasbro, her yaştan insanı markalı oyun ve oyuncaklarıyla buluşturmakla kalmıyor, düzenlediği aktiviteler, yarışmalar ve sosyal medya uygulamalarıyla tüm tüketicilerine eğlenceli deneyimler de yaşatıyor. Markalı oyunlardan oyuncaklara, sinema ve Hasbro stüdyolarında yaratılan çizgi filmlerinden televizyon programlarına, lisanslı ürünlerinden video oyunlarına markalarını tüketicilerle buluşturan Hasbro, 30 yılı aşkın bir süredir Türk insanına eğlencenin kapılarını açıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..