VELİ KAVLAK UNUTULDU GİTTİ! HATIRLAYAN VAR MI?

Bir zamanların vazgeçilemziyid Beşiktaş adına. Ama daha sonra yaşadığı sakatlıklar unutulmasına zemin hazırladı. O hazır olduğunu düşünüyor. İnatçı karakteriyle formaya talip. İşinin zor olduğunun söylemeliyiz. Şenol Güneş ona bir şans verirse formayı kolay kolay bırakmayacaktır

VELİ KAVLAK UNUTULDU GİTTİ! HATIRLAYAN VAR MI?
VELİ KAVLAK UNUTULDU GİTTİ! HATIRLAYAN VAR MI? Serkan

Veli Kavlak sakattı ,zaman su gibi geçti hafta içi koşulara başlayacak. Ameliyatının iyi geçtiğini belirten Veli Kavlak 1.5 ay sonra çok özlediği formasına kavuşabilir.Tedavi sürecinin iyi geçtiğini dile getiren Veli Kavlak; “Şu anda her şey Allah’a şükür çok iyi gidiyor. Ameliyat çok iyi geçti. Tedavi sürecindeyim. Haftaya Çarşamba koşmaya başlayacağım. 6 hafta sonra ise tam 3 ay dolmuş oluyor ve ondan sonra yine sahalardayım” dedi.


Yaşanan bütün olayları zamanı geldiğinde açıklayacağını belirten Veli Kavlak; “Sözleşmemi 4 ay dondurduk. Tek hedefim iyileşip sahalara dönmek ve eski formumu yakalamak. Onu da başaracağımı biliyorum ve her gün çalışıyorum. Çok çalıştık, mücadele ettik, bazen olmadı ama hiçbir zaman pes etmedim, pes de etmeyeceğim. Geri döneceğim. Bu son ameliyat. Neden bu kadar çok sürdü, neler yapıldı, ne olaylar oldu? Zamanı geldiğinde hepsini açıklayacağım. O zaman bütün insanlar gerçek olayları duyacak, ağızları açık kalacak. Ama onların daha zamanı var” diyerek sözlerini tamamladı. (Haber1903)

veli kavlak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ