Xiaomi Mi Smart Kettle Pro Su Isıtıcısı Özellikleri

Xiaomi Mi Smart Kettle Pro Su Isıtıcısı Özellikleri

Xiaomi Mi Smart Kettle Pro Su Isıtıcısı Özellikleri
Xiaomi Mi Smart Kettle Pro Su Isıtıcısı Özellikleri vadi

 

1240g ağırlığı ve 1.5L kapasitesi ile oldukça dikkat çeken Xiaomi MiJia Akıllı Kettle; özellikle de Bluetooth 4.0 BLE bağlantısı ve Android ve iOS uyumluluğu ile uzaktan komut sağlayan akıllı kettle ile su ısıtmak oldukça kolay ve zahmetsiz bir işe dönüşmektedir.

Akıllı derece kontrolü ile sadece açma ya da kapama işlemi için değil sıcak suyu hangi derece ile ısınmasını istediğini ayarlayabilecek olan Xiaomi MiJia Bluetooth Kettle Akıllı Su Isıtıcı kullanıcıları; Bluetooth bağlantısı ile mobil uygulama üzerinden kullanım sağlamaktadır. Olası bir saldırı ya da başka bir sorun için özel güvenlik önlemleri alan Xiaomi mühendisleri; Xiaomi MiJia Bluetooth Kettle Akıllı Su Isıtıcı kullanıcılarına, özel güvenlik önlemleriyle sorunsuz kullanım sağlamaktadır. 1.5L su depolama özelliği ile kalabalık yerlerde de (geniş aileler, iş ve çalışma ortamları, kafe, okullar...)  tercihen ilk sıralarda yer almaktadır. Böylece az elektrik ile çok sıcak su imkanı sağlamış olur. Enerji tasarrufunu sağlamak ve kettlenin ısıdan kaynaklı olarak bozulma ihtimalini azaltmak amacıyla 12 saate kadar kalan ısı tutabilme özelliği de tekrar tekrar su ısıtma sorununu kullanıcılarına yaşatmamaktadır. Yüksek kaliteli malzemelere sahip olduğundan kaynaklı olarak  GB9684 standardına bağlı olan akıllı kettle, 304 paslanmaz çelik kaplamadır. Bu özelliğinin olması onu pek çok kettleden ayıran bir diğer özelliğidir. Bu özellik sayesinde kaynayan sıcak suyun zamanla oluşturabileceği bozulma ya da kırılma riskini de en aza indirmektedir.

Xiaomi MiJia Bluetooth Kettle Akıllı Su Isıtıcı, Strix termostattır. Yani sağlayan Xiaomi MiJia Bluetooth Kettle Akıllı Su Isıtıcı kullanıcıları; mobil uygulaması üzerinden dilediği sıcaklığa ayarlayabildiği kettle ile sadece su kaynatmak dışında da  belirlenen derecelere ısıtma ve termostat özelliği sayesinde 12 saate kadar da suyun sıcak kalmasını sağlamaktadır.

Xiaomi üretimi olan Akıllı Ev Aletleri’nden  bu MiJia kettle, adından ve özelliklerinden de  anlaşılacağı gibi akıllı bir su ısıtıcısı olarak oldukça dikkat çekmektedir. Pek çok kullanıcının dikkatini çekmekte olan bu kettle özellikle de kullanıcıların  istediği derecede su ısıtabilmesi , aynı zamanda hızlı ısıtma özelliğiyle normal su ısıtıcılara göre daha hızlı bir şekilde su kaynatma işlemi yapabilmesi yönüyle ilk tercih nedeni olmaktadır.

Kaynak: https://www.irismostore.com/urun/xiaomi-mi-smart-kettle-pro-su-isiticisi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.