Yabancı Diller Artık Hiç De Yabancı Değil!

Çağımız ve özellikle iş dünyası iletişim ekseninde giderek ilerlemekte ve daha global bir ivme kazanmaktadır. Ve bu global gelişme bireyleri bildikleri birkaç yabancı dile rağmen çoğu zaman yetersiz bırakmaktadır.

Yabancı Diller Artık Hiç De Yabancı Değil!
Yabancı Diller Artık Hiç De Yabancı Değil! Seobaz

Çağımız ve özellikle iş dünyası iletişim ekseninde giderek ilerlemekte ve daha global bir ivme kazanmaktadır. Ve bu global gelişme bireyleri bildikleri birkaç yabancı dile rağmen çoğu zaman yetersiz bırakmaktadır. Çare yine çağın içinde! simultane çeviri imdadımıza yetişiyor. Anında çevirideki yirmi yıllık bilgi, birikim ve deneyimimizle, Simtek Conference olarak 2010 yılından bu yana ortaya koyduğumuz performansımızı şimdi de http://www.simultanesistem.com/ olarak hizmetinize sunuyoruz. Her tür iş ve ticaret ilişkisi artık kolay olacak! Hiçbir eğitim etkinliği, sosyal veya akademik etkinlik zor olmayacak. Simultane tercüme engelleri yok ediyor.

 

            Sektöründe lider yıllardır öncü durumunda olan firmamız anında çeviri yanında bu tür faaliyetler ve törenleri destekleyen ses, ışık, görüntü sistemleri ve video konferans sistemleri yanında aynı zamanda dekor ve sahne çalışmaları, yazılı çeviri ve diğer simultane sistem teknik ekipmanları ile sizi yabancı dillere karşı yabancı ve çaresiz bırakmıyor. Hiçbir iletişim, haber ve bilgi akışınız aksamasın. Simtek Conference dünyayla sizi aracısız ve engelsiz buluşturmaya devam ediyor. Yabancı diller artık hiç de yabancı değil! Çünkü yanınızda biz varız!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ