Yeni Sosyal Medya Ağı Wowote

Sosyal medya ağı denilince akla ilk gelenlerden biri de internetin artık hayatımızın her alanına girmiş ve hızlı bir şekilde yaygınlaşmış olmasından geçiyor. Tabi üzerine bir de akıllı cep telefonlarının artık bilgisayarlardan farksız bir duruma geldiği göze çarpınca bu durumu sağlayan unsurlardan biri oluyor. İşte bu yüzden de pek çok sosyal medya platformu, milyonlarca kişiye ulaşmak adına yeni piyasaya sürülüyor ya da kendilerini geliştiriyor. Bu sosyal medya platformundan biri de piyasaya yeni sürülenlerden biri olan ve kısa zamanda da geniş bir kitleye ulaşan www.wowote.com oldu.

Yeni Sosyal Medya Ağı Wowote
Yeni Sosyal Medya Ağı Wowote vadi

 

          Sosyal medya ağı denilince akla ilk gelenlerden biri de internetin artık hayatımızın her alanına girmiş ve hızlı bir şekilde yaygınlaşmış olmasından geçiyor. Tabi üzerine bir de akıllı cep telefonlarının artık bilgisayarlardan farksız bir duruma geldiği göze çarpınca bu durumu sağlayan unsurlardan biri oluyor. İşte bu yüzden de pek çok sosyal medya platformu, milyonlarca kişiye ulaşmak adına yeni piyasaya sürülüyor ya da kendilerini geliştiriyor. Bu sosyal medya platformundan biri de piyasaya yeni sürülenlerden biri olan ve kısa zamanda da geniş bir kitleye ulaşan www.wowote.com oldu.

            Bir anket sitesi olarak adlandırılan Wowote üzerinden anketler yapmak ve yapılan anketlere cevap vermek mümkün. Yeni bir anket düzenlemek ya da düzenlenen anketlere katılmak için üye olmak şart. www.wowote.com internet adresinin üzerinden sağ üst köşede yer alan kayıt ol seçeneği ile anket çalışmalarına eşlik edilebiliyor. Site üzerine bilgilerini girip üye olmak istemeyenler için bir de Facebook ile bağlantı yolu veriliyor. Facebook hesabı ile de giriş yapılabilme özelliği verilen sosyal medya platformunda aynı zamanda anketlere cevap vermek, yorum ya da beğeni gibi katılım işlevlerini yapmak da mümkün.

Her Konu Hakkında Anket Yapılabilir

            Wowote üzerinden anket yapmak istenirken tabi bazı hususlara dikkat edilmesi gerekiyor. Anketler ne kadar dikkat çekici sözcükler ile yapılırsa o kadar çok kullanıcıya ulaşabiliyor. Anket üzerinde görüş bildirmek de soru sormak da serbest. Ayrıca bir de anket fotoğrafı koyulması gerekiyor. Bu fotoğrafın da diğer kullanıcılar için dikkat çekici olması, anketi favoriler arasına sokuyor. Tabi tüm bunlar arasından popüler bir anket yapmak kullanıcının her zaman yararına olacaktır. Site üzerinden ayrıca haftalık olarak belirtilen sayılarla eski anketleri görmek ve katılmak da mümkün. Tek tek bakmak yerine arama butonu ile istenilen anketlere bakma şansı da veriliyor. 

 Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.