Yeni yıl heyecanı Crate and Barrel ile yaşam alanlarını sarıyor

Yaşamın her alanına keyif ve mutluluk katan Crate and Barrel, 2017’ye sayılı günler kala yeni yılın ve yeni başlangıçların heyecanını yaşam alanlarına taşımak isteyenler için şık ve kullanışlı alternatifler sunuyor.

Yeni yıl heyecanı Crate and Barrel ile yaşam alanlarını sarıyor
Yeni yıl heyecanı Crate and Barrel ile yaşam alanlarını sarıyor vadi

Yaşamın her alanına keyif ve mutluluk katan Crate and Barrel, 2017’ye sayılı günler kala yeni yılın ve yeni başlangıçların heyecanını yaşam alanlarına taşımak isteyenler için şık ve kullanışlı alternatifler sunuyor.

 

Yılbaşı ağacınız hazır mı?

Yeni yıla sayılı günler kala tüm evlerde keyifli bir telaşın başlaması ile birlikte yılbaşı ağaçları da yaşam alanlarında yerini alıyor. Geniş ürün yelpazesinde yer alan yılbaşı süsleri ile farkını ortaya koyan Crate and Barrel, yeni yıl coşkunuza eşlik ediyor. Yılbaşı ruhunu en iyi yansıtan kar tanesi, ren geyiği, kardan adam ve çam ağacı formlarındaki yılbaşı süslerine ek olarak; eğlenceli şömine çorapları, gümüş, altın ve bakır renklerin ön plana çıktığı yılbaşı aksesuarları ve ev formundaki mumluklar, yaşam alanlarına renk ve ışıltı katıyor.

 

Crate and Barrel’ın Buri yılbaşı süsleri, hintkamışı ve abaca ipliklerinin kullanımı sayesinde son derece gerçekçi görünen tüylere sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Üretim sırasında her parçaya ayrı ayrı şekil verilen, boyanan ve simlenen süsler, geyik, sincap, tilki, kirpi, rakun ve tavşan seçenekleri ile sunuluyor.

 

Yılın trendlerini yansıtan ağaçlar için en ideal çözüm olan Bakır&Beyaz 10'lu Mini Top Yılbaşı Süsü Seti, bakır-mat beyaz renkleri ve ortalarından geçen simli şeritleriyle klasik yılbaşı süslerine yeni bir yorum getiriyor.

 

Ağaçlara ışıltı katan simli tel yılbaşı süsleri, şampanya sarısı renkleri ve üç boyutlu modern geometrik görünümleri ile göz dolduruyor. Gümüş ve altın seçenekleri bulunan simli ağaçlar ise yılbaşı süsünün yanı sıra, yer gösterici ya da büfe işaretleyici aksesuar olarak da kullanılabiliyor. Moravian ve gümüş yıldız yılbaşı ağacı tepe süsleri, çam ağacınızın en üstünde parlaklığıyla dikkat çekerken, ağacınızın en eğlenceli objeleri ise Nutcracker Yılbaşı Süsleri oluyor.

 

Yeni yıla geri sayım başlasın!

Crate and Barrel, yeni yılın heyecanını yaşam alanlarına, ufak dokunuşlarla taşımak için de alternatifler sunuyor. Yeni yıl kutlamalarının rengi kırmızıyı yaşam alanlarına taşımanın en kullanışlı halini sunan Cerise şamdan, kısa ve uzun olmak üzere iki boy alternatifine sahip. Tek tek ya da ikili şekilde kullanılabilecek Cerise şamdanlar, farklı renkteki mumlarla da eşleştirilebilir. Kırmızının canlılığını, mumlarla yaşam alanlarına taşımak için ise Crate and Barrel Crosby fenerleri ve Spin mumlukları öneriyor. Yalın çizgilere sahip Crosby fener, hem ev içinde hem de bahçe, balkon ve teraslarda kullanılarak mum ışığının sıcaklığını mekanlara taşıyor. Organik dokulu cam Spin mumluk ise bulunduğu alanda dramatik bir pırıltı yaratıyor. Yeni yıl atmosferini çiçeklerle yaşam alanlarına taşımak içinse Holden Vazo ideal bir alternatif olurken; gümüş, altın ve kırmızı renk seçenekleriyle sim ve çiçek kaplı çelenkler de kapıları ve antreleri süslüyor.

Crate and Barrel, yeni yıl heyecanını yaşam alanlarına taşımak isteyenleri; Zorlu Center, Akasya, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tradresine bekliyor.

 

Crate and Barrel Hakkında:

Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 54 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak, müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..