Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu tamamlandı

Tek maçlı eleminasyon sistemine göre 25, 26 ve 27 Ekim'de oynanan karşılaşmalar sonunda gruplarda mücadele edecek takımlar belli oldu.

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu tamamlandı
Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu tamamlandı	vadi

 

3. Tur maçları sonunda rakiplerini mağlup eden 24 Erzincanspor, Akhisar Belediyespor, Amed Sportif Faaliyetler, Aydınspor 1923, Boluspor, Bursaspor, Çaykur Rizespor, Darıca Gençlerbirliği, Elazığspor, Galatasaray, Gaziantepspor, Gençlerbirliği, Göztepe, Gümüşhanespor, İnegölspor, Kasımpaşa, Kayserispor, Kırklarelispor, Kızılcabölükspor, Menemen Belediyespor, Sancaktepe Belediyespor, Sivasspor, Şanlıurfaspor, Trabzonspor, Tuzlaspor, Ümraniyespor ve  Yeni Amasyaspor ile geçen sezon Süper Lig'i ilk 5 sırada bitiren Beşiktaş, Fenerbahçe, Atiker Konyaspor, Medipol Başakşehir ve Osmanlıspor, gruplarda yer alacak.

Ziraat Türkiye Kupası grup aşamasında toplam 32 takım, dörderli 8 grupta çift devreli lig usulüne göre mücadele edecek. Müsabakalar sonucunda gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar, Son 16 Turu'na yükselecek.

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu'nda alınan sonuçlar şöyle; 
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım
25.10.2016
12:00
PENDİK STADI PENDİKSPOR 0-1
Detaylar
GENÇLERBİRLİĞİ
25.10.2016
13:00
SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ AMED SPORTİF FAALİYETLER 2-1
Detaylar
KEÇİÖRENGÜCÜ
25.10.2016
14:00
BANDIRMA 17 EYLÜL BANDIRMASPOR 1-1
Detaylar
(Pen. 5-6)
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
25.10.2016
14:00
ERZİNCAN 13 ŞUBAT STADI 24ERZİNCANSPOR 2-1
Detaylar
YENİ MALATYASPOR
25.10.2016
14:00
KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI KIZILCABÖLÜKSPOR 1-1
Detaylar
(Uzt. 2-1)
KOCAELİ BİRLİK SPOR
25.10.2016
16:30
ELAZIĞ ATATÜRK ELAZIĞSPOR 1-1
Detaylar
(Pen. 5-2)
OFSPOR A.Ş.
25.10.2016
17:15
KAMİL OCAK GAZİANTEPSPOR 1-0
Detaylar
DÜZYURTSPOR
25.10.2016
19:00
YENİ RİZE ŞEHİR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3-0
Detaylar
FETHİYESPOR
25.10.2016
21:00
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM ARENA GALATASARAY A.Ş. 5-1
Detaylar
DERSİM SPOR
26.10.2016
12:00
İNEGÖL İLÇE STADI İNEGÖLSPOR 3-2
Detaylar
SARIYER
26.10.2016
13:30
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR GÜMÜŞHANESPOR 2-1
Detaylar
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
26.10.2016
14:15
DR.TURHAN KILIÇÇIOĞLU ÇORUM BELEDİYESPOR 1-1
Detaylar
(Uzt. 1-2)
TRABZONSPOR A.Ş.
26.10.2016
14:30
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0-2
Detaylar
ŞANLIURFASPOR
26.10.2016
14:30
KIRKLARELİ ATATÜRK KIRKLARELİSPOR 2-1
Detaylar
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
26.10.2016
15:00
SAMSUN 19 MAYIS SAMSUNSPOR 1-4
Detaylar
MENEMEN BELEDİYE SPOR
26.10.2016
15:00
YENİ 4 EYLÜL STADI SİVASSPOR 3-2
Detaylar
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
26.10.2016
15:00
BOLU ATATÜRK BOLUSPOR 0-0
Detaylar
(Uzt. 1-0)
ELAZİZ BELEDİYESPOR
26.10.2016
15:00
BALIKESİR ATATÜRK BALIKESİRSPOR 0-0
Detaylar
(Pen. 1-4)
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
26.10.2016
15:00
AFYONKARAHİSAR YENİ ŞEHİR STADI AFJET AFYONSPOR 1-1
Detaylar
(Pen. 4-5)
ÜMRANİYESPOR
26.10.2016
16:30
ERZURUM KAZIM KARABEKİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1-4
Detaylar
TUZLASPOR
26.10.2016
16:30
MANİSA 19 MAYIS AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 5-2
Detaylar
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
26.10.2016
21:00
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU BURSASPOR 3-0
Detaylar
YOMRASPOR
27.10.2016
12:00
VEFA FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0-3
Detaylar
GÖZTEPE A.Ş.
27.10.2016
13:30
12 HAZİRAN STADI YENİ AMASYA SPOR 1-0
Detaylar
DENİZLİSPOR
27.10.2016
14:30
ADNAN MENDERES AYDINSPOR 1923 1-0
Detaylar
ANTALYASPOR A.Ş.
27.10.2016
18:30
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU KASIMPAŞA A.Ş. 2-0
Detaylar
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
27.10.2016
21:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS KAYSERİSPOR 1-0
Detaylar
BUCASPOR

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ