ÇANAKKALE BİSİKLET TURU AVEK OTOMOTİV SPONSORLUĞU İLE GERÇEKLEŞİYOR

25-26 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleşecek iki etaptan oluşan Çanakkale Bisiklet Turu, 23 Mart 2017 saat 11.00 de Troy Park AVM’de açılacak akreditasyon fuarı ile başlayacak olup, aynı gün 16.30 da resmi açılış töreni gerçekleştirilecek.

ÇANAKKALE BİSİKLET TURU AVEK OTOMOTİV SPONSORLUĞU İLE GERÇEKLEŞİYOR
ÇANAKKALE BİSİKLET TURU AVEK OTOMOTİV SPONSORLUĞU İLE GERÇEKLEŞİYOR vadi

 

Sponsorların ve destekçi kurum ve kuruluşlarının etkinlik ve tanıtım stantlarının da yer alacağı fuarda, katılımcılar 10.00-20.00 saatleri arasında akreditasyon işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

 

Troia etabı önümüzdeki yıl Kültür ve Turizm Bakanlığımız koordinasyonunda gerçekleştirilecek ‘2018 Troia Yılı etkinlikleri için de önemli bir farkındalık oluşturacaktır. Troia Ören yerinde verilecek molada profesyonel rehberler katılımcılara Truva Ören Yeri ile ilgili bilgiler aktaracaklardır. Mola yerlerinde çeşitli etkinlikler ve sponsor ikramları ile sürecek olan tur, akşam üzeri saatlerinde başlangıç noktası olan Troy Park AVM’de sonlanacak.

 

Çanakkale Bisiklet Turunun birinci günü olan 25 Mart 2017 Cumartesi günü aynı zamanda Çanakkale genelinde katılacak orta ve lise okullarının katılımı ile saat 10.30’da Okullarımızla Sürüyoruz etabı başlayacak.

 

Çanakkale Bisiklet Turunun ikinci günü olan 26 Mart 2017 Pazar günü ise Gestaş’ın 08.00 ve 09:00  seferleri ile Eceabat’a geçecek olan bisikletliler  Eceabat iskele meydanında toplanacaklardır. Eceabat’tan saat 10.00’da başlayacak olan bisiklet sürüşü Kilitbahir’den geçerek Şehitler Abidesi’ne ulaşacak.

 

Avek Otomotiv yetkilileri Çanakkale’nin tarihi ve konumu dolayısıyla bilinirliğinin artması için bu tür etkinliklerin olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek Çanakkale’de düzenlenen bu tür etkinliklerde her zaman yer alacağını belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.